Moje BIO:

Adrianna Andrzejewska – twórczyni marki Rysa na Szkle i propagatorka odkrywania tego, co
z pozoru niewidoczne. Wspiera kobiety w transformowaniu trudnych życiowych doświadczeń
w poczucie wewnętrznej wolności i sprawstwa.

Psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia na etapie klinicznym w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, która posiada akredytację i jest członkiem EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Ukończyła akredytowane przez International Coach Federation szkolenia coachingowe uzyskując certyfikat Life Coacha, Coacha Grupowego i Zespołowego. Jest również certyfikowaną Hipnoterapeutką – Masterem Hipnozy i Hipnoterapii.

Do pracy z drugim człowiekiem podchodzi holistycznie łącząc wszelkie zdobyte doświadczenie osobiste i zawodowe z pracy w dużych firmach. Ukończyła ponad 600 godzin dodatkowych szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, mindfulness, psychoterapii, psychologii, psychologii transpersonalnej, pracy z energią, ciałem i oddechem – i wciąż się szkoli.

Opinie moich Klientów

Mieliśmy okazję współpracować z Adrianną przy okazji warsztatów rozwojowych dla Kobiet. Prowadząca zadbała o atmosferę, która pozwoliła  uczestniczkom otworzyć się, podzielić tym, co trudne, szanując przy tym granice każdej z Kobiet. Stworzyła przestrzeń umożliwiającą uważne słuchanie siebie nawzajem. Z informacji od uczestniczek wiemy, że dzięki udziałowi w warsztatach stały się bardziej uważne i otwarte na odkrywanie i akceptowanie swoich potrzeb. Dla części z nich warsztaty okazały się kluczowe w ich rozwoju – odkryły, że mogą robić to, co kochają. Adrianna prowadzi przez ten proces jak dobry, duchowy przewodnik. Warto współpracować.

Anna Sobol, Fundacja Varietae

Ada to taka bratnia dusza, nim się spostrzeżesz ufasz jej całkowicie, możesz otworzyć się ze spokojem. Wiesz, że wszystko jest ok. Ada promieniuje ciepłem, które jest zaraźliwe.

Marta

Jeśli planujesz podróż wgłąb siebie, Ada będzie wspaniałą towarzyszką. Tworzy niesamowitą atmosferę, pełną zaufania i otwartości. Podczas naszych rozmów czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie, pomimo tego, że często dotykałyśmy mało przyjemnych obszarów. Dzięki naszym spotkaniom odnalazłam i uwolniłam moją dobrą energię.

Joanna

Adrianna to wrażliwa i empatyczna osoba, która poprzez swoje profesjonalne podejście i ciepło sprawia, że podczas trudnego dla mnie procesu czułam się całkowicie zaopiekowana i bezpieczna.
To osoba godna zaufania i wspierająca na każdym etapie współpracy. Jej wewnętrzny spokój i ciepło sprawił, że miałam dużo przestrzeni na trudne emocje.
Dziękuję jeszcze raz za piękny proces

Asia