Moje BIO:

Adrianna Andrzejewska – twórczyni marki Rysa na Szkle i propagatorka odkrywania tego, co z pozoru niewidoczne. Mentorka kobiet, które słyszą “Nie przesadzaj przecież niczego Ci nie brakuje…” ale one wbrew wszystkiemu czują jakiś brak, widzą rysę na szkle swojego życia.

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie 4 letniego szkolenia w Szkole Gestalt w Poznaniu, która posiada akredytację i jest członkiem EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Jestem również Coachką w obszarze Life Coachingu. Posiadam certyfikację Coacha Grupowego i Zespołowego oraz Coach Biznesu NOVO. Jestem certyfikowana Hipnoterapeutką. Uczestniczką wielu programów rozwojowych i szkoleń z zakresu: rozwoju osobistego, mindfulness i psychologii transpersonalnej – pracy z energią i duchowością.

Specjalizuje się w pracy z kobietami, które:

  • mają trudności z mówieniem o swoich potrzebach,
  • nie potrafią odnaleźć szczęścia w teraźniejszości, gdyż utknęły w przeszłości lub przyszłości,
  • przeżywają wewnętrzne konflikty pomiędzy tym co powinny, a tym czego tak naprawdę chcą,
  • odczuwają potrzebę podniesienia poziomu swojej pewności siebie,
  • nie potrafią odmawiać, mówić NIE, stawiać zdrowych granic,
  • odczuwają tęsknotę i brak, którego nie potrafią nazwać.

Pracuje w oparciu o następujące podejścia:

  • w coachingu – coaching indywidualny, grupowy i zespołowy, model GROW, model kompetencji coacha NOVO.
  • w psychoterapii – podejście Gestalt, które opiera się na holistycznym (całościowym) podejściu do każdego człowieka, uwzględniając to czego doświadczamy na poziomie myśli, emocji, ciała oraz duchowość. W trakcie psychoterapii dążymy do poszerzenie i pogłębienie świadomości w doświadczaniu siebie, swoich emocji, myśli, zachowań oraz odczuć z ciała w tu i teraz. równocześnie uwzględniając doświadczenia i przeżycia z. przeszłości, które mogą ograniczać i utrudniać obecne funkcjonowanie.
  • w terapii – terapia transpersonalna – praca na poziomie mentalnym, fizycznym i duchowym z naszą największą mądrością – z Wyższą Jaźnią. Podejście holistyczne biorące pod uwagę całość systemu energetycznego człowieka.

Opinie moich Klientów

Mieliśmy okazję współpracować z Adrianną przy okazji warsztatów rozwojowych dla Kobiet. Prowadząca zadbała o atmosferę, która pozwoliła  uczestniczkom otworzyć się, podzielić tym, co trudne, szanując przy tym granice każdej z Kobiet. Stworzyła przestrzeń umożliwiającą uważne słuchanie siebie nawzajem. Z informacji od uczestniczek wiemy, że dzięki udziałowi w warsztatach stały się bardziej uważne i otwarte na odkrywanie i akceptowanie swoich potrzeb. Dla części z nich warsztaty okazały się kluczowe w ich rozwoju – odkryły, że mogą robić to, co kochają. Adrianna prowadzi przez ten proces jak dobry, duchowy przewodnik. Warto współpracować.

Anna Sobol, Fundacja Varietae

Ada to taka bratnia dusza, nim się spostrzeżesz ufasz jej całkowicie, możesz otworzyć się ze spokojem. Wiesz, że wszystko jest ok. Ada promieniuje ciepłem, które jest zaraźliwe.

Marta

Jeśli planujesz podróż wgłąb siebie, Ada będzie wspaniałą towarzyszką. Tworzy niesamowitą atmosferę, pełną zaufania i otwartości. Podczas naszych rozmów czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie, pomimo tego, że często dotykałyśmy mało przyjemnych obszarów. Dzięki naszym spotkaniom odnalazłam i uwolniłam moją dobrą energię.

Joanna

Adrianna to wrażliwa i empatyczna osoba, która poprzez swoje profesjonalne podejście i ciepło sprawia, że podczas trudnego dla mnie procesu czułam się całkowicie zaopiekowana i bezpieczna.
To osoba godna zaufania i wspierająca na każdym etapie współpracy. Jej wewnętrzny spokój i ciepło sprawił, że miałam dużo przestrzeni na trudne emocje.
Dziękuję jeszcze raz za piękny proces

Asia